IKIN тм CARBOXY CO2 Therapy
karboksiterapia2

Ніяких уколів!

Ніякого скальпеля!

Ніякої болі!

Моментальний результат!


  • При контакті CO2 гелю і макси-аактиватора виробляється вуглекислий газ, який доставляється в шкіру за допомогою DDS, без скальпелю і без використання дорогої апаратури.
  • При проникненні в шкіру CO2 підвищується рівень O2 в тканинах шкіри, що сприяє клітинному метаболізму, насиченню шкіри поживними речовинами і O2.
  • CO2підсилює кровообіг, розширяє судини, що сприяє виведенню відходів життєдіяльності шкіри.
  • CO2 активізує синтез колагену, що сприяє покращенню еластичності шкіри, зменшенню зморшок і профілактиці старіння. #268dba

Безін'єкційна Карбокси Терапія


Безін'єкційна Карбокси Терапія - багатофункціональна процедура по ремоделюванню обличчя, яка включає в себе 72-х годинне зволоження і інтенсивне насичення шкіри мікроелементами і  O2.

Вуглекислий газ, який утворюється, витісняє шлаки і токсини, надає шкірі сяяння як після ін'єкції вітаміном С. 

CO2 - це низькомолекулярний газ, який проникає в глибокі шари шкіри, при цьому не порушуючи бар'єр і стимулює периферичний кровообіг - відбувається звільнення ендокисню (чистий O2 ) з еритроцитів, і збільшується оксигенація тканин, що сприяє детоксикації і насиченню тканин і клітин активними речовинами.

Дія вуглекислого газу активізує синтез колагену, що сприяє покращенню еластичності шкіри, зменшенню зморшок і профілактиці їх появи.

Може застосовуватися при лікуванні акне і постакне.

За рахунок вираженого ліполітичного ефекту, дана процедура дозволяє боротися з другим підборіддям.

Рекомендується по догляду за тілом: розтяжки, целюлліт, схуднення, активний лімфодренаж.

Не має вікових обмежень, показана, як для молодої шкіри, так і для старіючої шкіри. Виконується як самостійна процедура або поєднується з апаратними методиками.

Програма може позиціонуватись як процедура вихідного дня "юбілейна", або як реабілітація після пілінгів, мікродермобразії, мезороллера, біоревіталізації, всіх інвазивних процедур і лазерних шліфовок.

Активно застосовується пластичними хірургами після операційного періоду для зняття набряків (активний лімфодренаж).

Добре поєднується з нитковим ліфтингом  - можна поєднувати в одній процедурі.

Купероз і розація являються показанням для проведення даної процедури, так як іде сильне тренування судинної стінки і укріплення капілярів. За рахунок відкриття кальцієвих каналів відбувається реакція на рівні базальної мембрани на молекулярному рівні - іонний обмін, так як іони проникають в середину клітини, витісняючи токсини, зв'язуючи солі тяжких металів, що важливо в умовах сучасного мегаполісу.

Процедура також показана мужчинам, як процедура антистрес.

Важливо! Людям після тривалого застосування антибіотиків або при хронічних захворюваннях процедура показана для виведення остаточних медикаментозних препаратів.

Від кількості діоксид карбонату (гелю) залежить кількість віділяємого газу CO2.