mezoterapija

Прагнення людини до досконалості поступово ставало і стає причиною розвитку нових напрямків медицини та спорту, які не тільки сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду, а в більшості, сприяють поліпшенню самопочуття й фізичного стану людини. Одним з популярних в сучасності методів подібного втручання в самопочуття людини є мезотерапія.


Мезотерапія являє собою методику альтернативної медицини, спрямовану на коригування косметичних недоліків шкіри, догляд за тілом та обличчям. Мезотерапія застосовується в косметології дуже широко в наші дні. Дана процедура стимулює процеси розпаду небажаних жирових відкладень, а також обмінні процеси, що відбуваються в клітинах і виведення надлишку рідини, завдяки дії введених в шкіру спеціальних вітамінів і лікарських речовин. За рахунок механічного впливу коногломерати жирових клітин руйнуються в проблемних зонах (так званий целюліт), а поверхня шкіри вирівнюється. Дана процедура надає лікувальну дію, завдяки посиленню кровообігу, а також активації клітинного метаболізму, прискоренню регенерації клітин шкіри.

Ми пропонуємо Вам пройти курс мезотерапії у Львові, щоб стати фахівцем цієї справи і професіоналом високого рівня.


Наші курси мезотерапії базуються на спеціально розробленій програмі, яка більшу частину занять відводить саме на відпрацювання практичних умінь і навичок мезотерапії. Практично будь-який нюанс, який може допомогти Вам у Вашій майбутній практичній діяльності, вже врахований в нашій програмі.
Фахівці-практики викладають на вищому рівні, будуючи заняття таким чином, щоб навіть при мінімальних зусиллях слухача, інформація запам'ятовувалася максимально швидко і якісно. Не секрет, що курси мезотерапії у Львові, можуть стати для Вас суттєвим кроком вперед, який допоможе в подальшому стати високопрофесійним фахівцем-мезотерапевтом. Після закінчення курсів мезотерапії Ви отримаєте диплом встановленого зразка, який буде свідченням того, що Ви пройшли програму навчання і маєте всі необхідні знання для того, щоб почати свою практичну діяльність. Завдяки цьому сертифікату, Ви будете затребуваним професіоналом, який завжди зможе без зусиль знайти роботу.

4985_1

Пропонуємо 2 курси по ін'єкційних методиках:

1. "Мезотерапія в терапевтичній косметології" на якому ви:

  • з визначенням, історією та аспектами мезотерапії;
  • дізнаєтесь, які інструменти використовувати;
  • вивчите усі показання і протипоказання процедури;
  • вивчите побічні наслідки та як з ними боротися;
  • техніки проведення мезотерапії;
  • а також практика та майстер-класи.

2. "Ін'єкційні методики в терапевтичній терапії" на якому ви:

  • познайомитесь з геропротективними технологіями (пілінги, мезотерапія, біоревіталізація);
  • програмами anti-age;
  • ліполітичною терапією
  • профілактикою та лікуванням.
mezoterapiya-licza-i-tela-3
Більше інформації та всі деталі про курс можна переглянути тут